Zamknij
11:33, 16.05.2021

W sobotę w Starogardzie Gd rozegrana została 28 kolejka spotkań piłki nożnej III ligi grupy II. Tego dnia drużyna KP Starogard podejmowała u siebie drużynę Polonii ze Środy Wlkp. Po długiej przerwie na trybunach, można było zauważyć kibiców, którzy stęsknili za kibicowaniem swojej drużynie. Mecz od początku był bardzo emocjonujący i obie drużyny pokazywały dużo gry. Jednak to drużyna gości zaczęła swoją dokładniejszą grę i po strzeleniu w 41 minucie bramki przez Oskara Kozłowskiego schodziła do szatni z prowadzeniem 1:0. Po przerwie drużyna KP nawiązała dużo walki i starała się zdobyć bramkę. W 64 minucie po dotknięciu ręką piłki na polu karnym przez piłkarza Polonii i wykonania rzutu karnego przez Roberta Wesołowskiego gospodarze mogli wyrównać w spotkaniu 1:1, jednak lepszy okazał się bramkarz Polonii Przemysław Frąckowiak. Od tamtej pory drużyna gości przystąpiła do coraz mocniejszych ataków pod bramką piłkarzy KP Starogard, zdobywając kolejne bramki w 78',92' Adrian Szyszka, 86' Krzysztof Biegański. Tym razem KP Starogard przegrało z drużyną Polonia Środa Wlkp 0:4.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]