Zamknij
15:22, 23.05.2021

W sobotę 22  Maja o godzinie 16:00 na stadionie im.Kazimierza Deyny rozegrano mecz 29 kolejki 3 ligi 2 grupy. Gospodarze KP Starogard, podejmowali drużynę Elana Toruń 1:1 (0:0). Obie drużyny od samego początku, grały bardzo wyrównany i zacięty mecz. Pierwsza bramka w meczu wpadła w 60 minucie po dotknięciu ręką piłki na polu karnym przez piłkarza Elany Toruń i wykonania rzutu karnego przez Filipa Sosnowskiego KP objęło prowadzenie 1:0. Po objęciu prowadzenia przez gospodarzy, drużyna gości przystąpiła do coraz mocniejszych ataków pod bramką piłkarzy KP Starogard. Wydawać się mogło, że piłkarze KP wygrają w spotkaniu z drużyną Elany, jednak w 84 minucie po strzale Aleksandra Kowalskiego drużyna z Torunia zdobyła bramkę i mecz zakończył się remisem. W spotkaniu nie zabrakło także dość mocnych fauli, a przez to sędzia w meczu pokazał trzy żółte kartki dla piłkarzy KP: (23'Jakub Mrozik, 45'Bernard Powszuk, 56',Patryk Moskiewicz). Po zakończonym spotkaniu piłkarze podeszli do kibiców i podziękowali za doping podczas meczu.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]