Zamknij
14:34, 29.05.2021

W piątek 28  Maja o godzinie 16:00 na stadionie im.Kazimierza Deyny rozegrano mecz 30 kolejki 3 ligi 2 grupy. Gospodarze KP Starogard, podejmowali drużynę Pogoni II Szczecin 3:1 (0:1). Od początku pierwszej połowy meczu drużyna ze Szczecina miała większą przewagę w posiadaniu piłki. Szybko bo już w 9 minucie meczu, bramkę dla Pogoni zdobył Oliver Robert Martyn. Piłkarze KP Starogard w pierwszej połowie mieli kilka podbramkowych sytuacji, lecz nie udało im się zdobyć bramki. Po przerwie drużyna gospodarzy przystąpiła do walecznej gry pod bramką piłkarzy Pogoni. W 47 minucie po zdobyciu bramki przez Marcina Wiśniewskiego KP Starogard wyrównało 1:1. Od tamtej pory gospodarze przeprowadzali więcej akcji w polu karnym, gdzie w 67 minucie po wykonaniu rzutu karnego i strzelenia bramki przez Jakuba Mrozika gospodarze objęli prowadzenie 2:1. Po kolejnym faulu w 80 minucie na polu karnym, bramkę z rzutu karnego dla gospodarzy strzelił Marcin Warcholak i KP Starogard objęło prowadzenie 3:1. Im bliżej końca meczu i doliczonego czasu 4 minut, drużyna ze Szczecina przeprowadzała więcej akcji pod bramką piłkarzy KP Starogard. Po ciężkim, walecznym i emocjonującym spotkaniu meczu, drużyna gospodarzy cieszyła się ze zwycięstwa. Następne spotkanie odbędzie się 6 czerwca o godzinie 16:00 z Bałtykiem Gdynia.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]