Zamknij
17:48, 12.09.2021

W drugim spotkaniu mecz o  pierwsze miejsce Puchar Prezydenta Miasta gospodarze SKS Starogard Gdański podejmowało drużynę Kotwica Kołobrzeg. Pierwsze dwie kwarty, to kontrola meczu przez koszykarzy z Kołobrzegu i prowadzenie 33:26. W trzeciej kwarcie, koszykarze SKS Starogard zaczęli odrabiać straty, wygrywając kwartę trzecią kwartę 16:10. Czwarta kwara to zdecydowana już kontola koszykarzy Kociewskich Diabłów 22:11 i zdecydowanie wygrali mecz z Kotwicą Kołobrzeg 64:54. (I-15:18, II-11:15, III-16:10, IV-22:11). Najwięcej punktów dla drużyn zdobyli: SKS Starogard-Szymon Ryżek 16, Filip Stryjewski-12, Bartłomiej Pietras-11. Kotwica Kołobrzeg-Hubert Wyszkowski 9, Wojciech Jakubiak 8, Szymon Długosz 7. Dziękujemy wszystkim za doping i udział w turnieju.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]