Zamknij
00:52, 10.10.2021

W sobotę o godzinie 15:00 na stadionie im. Kazimierza Deyny, rozegrany został mecz 12 kolejki III ligii grupy 2 KP Starogard - Zawisza Bydgoszcz. W meczu obie drużyny walczyły o piłkę i przeprowadzały dużą walkę pod bramkę przeciwnika. Pomimo wielu akcji drużyny gospodarzy, lepsza w meczu okazała się drużyna z Bydgoszczy wygrywając z KP Starogard 3:2. Pierwsza bramkę dla Zawiszy strzelił w 24 minucie Rafał Piekuś. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy, bramkę wyrównującą dla KP Starogard strzelił Patryk Moskiewicz. W drugiej połowie spotkania, na stadion w 65 minucie zawitali kibice z Bydgoszczy. Drugą bramkę dla gości w 57 minucie strzelił Ariel Jastrzembski i Zawisza Bydgoszcz prowadzi 2:1. W 88 minucie trzecią bramkę dla Zawiszy Bydgoszcz strzelił Ariel Jastrzembski. Sędzia spotkania Kamil Żmijewski doliczył 5 minut do gry. W doliczonym czasie gry 91 minucie bramkę dla KP Starogard strzelił Konrad Kleinschmidt. Pomimo ciężkiej gry piłkarzy KP Starogard przegrali na własnym stadionie z Zawiszą Bydgoszcz 2:3. W meczu sędzia spotkania pokazał sześć żółtych kartek i jedną czerwoną: Korneliusz Sochań (31' Zawisza), Jakub Bach (47',78' czerwona-KP), Maciej Koziara (76' Zawisza), Michał Wohlert (81' KP), Arkadiusz Moczadło (90+ KP).

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]