Zamknij
11:17, 17.10.2021

W sobotę we własnej hali koszykarze SKS Starogard gościli na własnym parkiecie drużynę Dziki Warszawa. Po ciężkim i emocjonującym spotkaniu koszykarze Kociewskich Diabłów przegrały z zespołem Dziki Warszawa 76:82 (I-25:16, II-18:24, III-17:24, IV-16:18). Przed rozpoczęciem spotkania Kociewski Diabeł otrzymał prezent i życzenia urodzinowe od prezydenta miasta Janusza Stankowiaka, prezesa SKS Starogard Gdański Jarosława Drewy oraz starogardzkich kibiców.

Kolejne duże emocje towarzyszyły koszykarzom podczas czwartego meczu Suzuki 1 Liga w Starogardzie Gdańskim. Kociewskie Diabły zagrały z drużyną Dziki Warszawa. Mecz od pierwszych minut należał do drużyny Kociewskich Diabłów prowadząc 13:5, a po 15 minutach spotkania przewaga gospodarzy wynosiła 13 punktów 37:24. Drużyna gości w ostatnich minutach drugiej kwarty zaczęła odrabiać straty, tym samym zmniejszyła przewagę, przegrywając pierwszą część meczy 40:43. Druga część spotkania, to dobra gra  koszykarzy z Warszawy. Dużo akcji koszykarzy Dziki Warszawa pod koszem Kociewskich Diabłów pozwoliła doprowadzić w 25 minucie meczu do remisu 54:54, później wychodzić na prowadzenie i tym samym wygrywając trzecią kwartę 64:60. Czwarta kwarta, to duża walka koszykarzy Kociewskich Diabłów i dużo akcji pod koszem drużyny z Warszawy. Jednak to więcej przechwytów i udanych akcji miał drużyna z Warszawy, tym samym wygrywająć czwartą kwartę 18:16. Po ciężkim i emocjonującym spotkaniu Kociewskie Diabły przegrały z drużyną Dziki Warszawa 76:82. Dziękujemy wszystkim naszym kibicom za gorący doping.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]