Zamknij
11:43, 24.10.2021

W sobotę o godzinie 14:00 na stadionie im. Kazimierza Deyny, rozegrany został mecz 14 kolejki III ligii grupy 2 KP Starogard - Sokół Kleczew. Od początku meczu drużyna Sokoła przeprowadzała często akcje i ataki na bramkę gospodarzy. Już w czwartej minucie pierwszą bramkę dla Sokołowa strzelił Wiktor Patrykąt. Pomimo wielu akcji drużyny KP Starogard nie udało się strzelić drużynie gości żadnej bramki i do przerwy wynik na tablicy 0:1. W drugiej połowie spotkania się  obie drużyny przeprowadzały częste akcje pod bramką przeciwnika i w 58 minucie drugą bramkę dla drużyny Sokołowa strzelił Krzysztof Biegański. W meczu nie zabrakło też ostrej gry zawodnkików. Sędzia spotkania pokazał siedem żółtych kartek: Michał Wohlert (36' KP Starogard), Wiktor Patrzykąt (40'Sokół), Filip Sosnowski (42' KP Starogard), Daniel Górski (57' KP Starogard), Arkadiusz Korpalski (59' KP Starogard), Sebastian Śmiałek (68' Sokół), Bernard Powszuk (78' KP Starogard).

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]