Zamknij
11:57, 31.10.2021

Kolejne zwycięstwo we własnej hali, odnieśli koszykarze Kociewskich Diabłów. Po emocjonującym i zaciętym spotkaniu koszykarze Kociewskich Diabłów pokonały zespół Znicz Basket Pruszków 98:94. (I-24:20, II-19:15, III-29:20, IV-19:21).

Kolejne emocje towarzyszyły koszykarzom podczas  meczu Suzuki 1 Liga w Starogardzie Gdańskim. Kociewskie Diabły podejmowały na własnym parkiecie drużynę Znicz Basket Pruszków. Gra od początku należała do gospodarzy. Po dwóch i pół minutach wynik na tablicy wynosił 6:2 dla gospodarzy. Jednak szybko gospodarze też zaczęli popełniać faule i po 3 minutach gry z dwoma faulami parkiet opócił Szymon Ryżek. W 5 minucie meczu Kociewskie Diabły prowadziły 13:7 mając już pięć fauli, a drużyna gości dwa. Pierwsze dwie kwarty wygrała drużyna gospodarzy 43:35. Druga połowa meczu to próba odrobienia strat przez drużynę z Pruszkowa i na cztery minuty przed zakończeniem trzeciej kwarty wynik na tablicy wynosił 59:55 dla gospodarzy. Jednak gospodarze szybko zaczęli powiększać punktację i wynik na tablicy wynosił 72:55 Czwarta kwarta to kontrola gry Kociewskich Diabłów, a drużyna z Pruszkowa zdobywała punkty pod koszem gospodarzy, wygrywając czwartą kwartę 21:19. Po emocjonującym spotkaniu drużyna Kociewskich Diabłów pokonała Znicz Basket Pruszków 98:94. Dziękujemy wszystkim naszym kibicom za przybycie i  gorący doping.

Najwięcej punktów dla drużyn zdobyli:

SKS Starogard Gdański: Bartłomiej Karolak-21, Tymon Szymański-15, Szymon Ryżek-15

Znicz Basket Pruszków: Karol Kamiński-17, Adrian Suliński-13, Błażej Sowa-12

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]