Zamknij
11:53, 14.11.2021

W sobotę we własnej hali koszykarze SKS Starogard gościli na własnym parkiecie drużynę lidera tabeli Rawplug Sokół Łańcut. Po ciężkim i emocjonującym spotkaniu koszykarze Kociewskich Diabłów przegrały z zespołem Łańcuta  98:112 (I-28:30, II-31:31, III-24:14, IV-15:37).

Kolejne duże emocje towarzyszyły koszykarzom podczas meczu Kociewskie Diabły zagrały z liderem tabeli drużyną lidera tabeli Rawplug Sokół Łańcut. Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany, jednak po pierwszych 5 minutach wynik wynosił 22:13 dla gości. Drużyna gospodarzy zaczęła odrabiać w ostatnich minutach pierwszej kwarty straty, tym samym zmniejszyła przewagę, przegrywając pierwszą część meczu 59:61. Trzecia kwarta, to szybkie akcje Kociewskich Diabłów pod koszem drużyny z Łańcuta i rzuty za 3 punkty, doprowadziły zwycięstwo gospodarzy w trzeciej kwarcie 24:14, tym samym prowadząc w meczu 83:75 Czwarta kwarta to dużo fauli w pierwszych minutach oraz strat Kociewskich Diabłów. Tym samym drużyna z Łańcuta zaczęła odrabiać straty i wygrała czwartą kwartę z gospodarzami kwartę 15:37. Po ciężkim i emocjonującym spotkaniu Kociewskie Diabły przegrały z drużyną  Rawplug Sokół Łańcut 98:112. Najwięcej punktów dla drużyn zdobyli: SKS Starogard: Bartłomiej Karolak-22, Filip Stryjewski-22, Szymon Ryżek-16,Tymon Szymański-15.  Rawplug Sokół: Marcin Nowakowski-21, Mateusz Szczypiński-17, Michał Lis-17, Wojciech Pisarczyk-15. Dziękujemy wszystkim naszym kibicom za gorący doping.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]