Zamknij
16:34, 04.12.2021

W piątkowy wieczór koszykarze SKS Starogard gościli na własnym parkiecie drużynę Sensation Kotwica Kołobrzeg. Po kolejnym ciężkim i emocjonującym spotkaniu koszykarze Kociewskich Diabłów przegrały z zespołem Kotwicy Kołobrzeg 68:89 (I-14:18, II-19:22, III-14:30, IV-21:19).

Kolejne duże emocje towarzyszyły kibicom podczas piątkowego meczu Kociewskich Diabłów z drużyną Sensation Kotwica Kołobrzeg. Mecz od początku był bardzo wyrównany, jednak po pierwszych 2 minutach gospodarze przegrywali 0:4. Drużyna gospodarzy zaczęła szybko odrabiać straty i pierwsze punkty dla kociewskich diabłów zdobyli Witalij Kowalenko i Szymon Rożek i tym samym na tablicy wyników było 3:4 dla gości. Kolejne minuty to wyrównana gra obu zespołów i na 3 minuty przed zakończeniem pierwszej kwarty na tablicy wyników był remis 11:11. Pomimo ciężkiej gry pierwszą połówę meczu nasi zawodnicy przegrali 33:40. Druga połowa meczu, to dużo strat i nie wykorzystanych akcji Kociewskich Diabłów pod koszem drużyny gości. Tym samym gospodarze przegrali trzecią kwartę 14:30 (47:70). W czwartej kwarcie drużyna gospodarzy próbowała nawizać dużo walki  jednak na cztery minuty przed zakończeniem spotkania wynik na tablicy wynosił 58:78 dla drużyny z Kołobrzegu. Po ciężkiej walce drużyna Kociewskich Diabłów wygrała czwartą kwartę 21:19. Po ciężkim i emocjonującym spotkaniu Kociewskie Diabły przegrały z drużyną Sensation Kotwica Kołobrzeg 68:89. Nie do zatrzymania dla gospodarzy był koszykarz Kotwicy amerykanin Remon Nelson zdobywca 24 punkty. Dziękujemy wszystkim naszym kibicom za gorący doping.