Zamknij
22:35, 12.03.2022

Po zimowej przerwie na stadion im.Kazimierza Deyny powróciły rozgrywki piłki nożnej III ligii grupy II. W sobotnim spotkaniu piłkarze KP Starogard rozegrali mecz 19 kolejki z drużyną Błękitni Stargard Szczeciński. Od początku spotkania mecz obu drużyn był bardzo wyrównany i każda z drużyn próbowała jak najszybciej zdobyć bramkę. Po mimo wielu dogodnych sytuacji obu zespołów wynik do przerwy na tablicy wyników był 0:0. Druga połowa meczu to szybkie akcje piłkarzy ze Szczecina. Pierwszą bramkę w 47 minucie dla gości z rzutu karnego strzelił Maciej Liśkiewicz i wynik na tablicy był 0:1 Od tej pory piłkarze gości nabierali pewnej i zdecydowanej gry pod bramką piłkarzy KP Starogard a piłka częściej zaczęła wpadać do bramki. Kolejne bramki dla gości strzelili: 53 minuta Damian Niedojad (0:2), 70 minuta Grzegorz Tarasiewicz (0:3), 81 minuta Jakub Stawski (0:4). Pomimo walecznej gry i przeprowdzonych akcji piłkarzy KP Starogard pod bramką gości, lepszy okazał się bramkarz drużyny ze Stargardu Dominik Sasiak. W trakcie meczu, sędzia spotkania pokazał pięć żółtych kartek i jedną czrewoną: Miłosz Maniuszewski (20' KP), Maciej Liśkiewicz (32' Błękitni), Kamil Bamaczek (34' KP), Patryk Moskiewicz (56' KP), Filip Sosnowski (80' czerwona KP). Dziękujemy wszystkim za przybycie i doping. Kolejny mecz odbędzie się w sobotę 26 marca o godzinie 15:00 z drużyną Pogoń Nowe Skalmierzyce.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]