Zamknij
10:26, 14.03.2022

W niedzielny wieczór o godzinie 18:00, koszykarze SKS Starogard rozegrali na własnym parkiecie mecz 29 kolejki 1 ligii koszykówki. Gospodarze podejmowali lidera tabeli drużynę Górnik Trans.eu Wałbrzych. Mecz od samego był bardzo zacięty i ciężko było zdobyć punkty pod koszem przeciwnika. Kociewskie Diabły pokazały swoją siłę i waleczność do samego końca. Gra koszykarzy pod koszem o każy punkt, trwała do ostatnich sekund spotkania. Do przerwy Kociewskie Diabły prowadziły z drużyną Górnika 47:26. Wydawało się, że po przerwie, koszykarze SKS-u będą kontrolować grę. W czwartej kwarcie drużyna gospodarzy szybko popełniła pięć fauli, a tym samym koszykarze z Wałbrzycha starali się odrabiać straty. Po emocjonującym spotkaniu koszykarze Kociewskich Diabłów pokonały drużynę lidera tabeli Górnik Trans.eu Wałbrzych 85:73. (I-22:15, II 25:11, III-18:17, IV-20-30). Najwięcej punktów dla zespołów zdobyli: SKS Starogard:  Szymon Ryżek-30, Filip Stryjewski-14, Szymon Ćwikliński-13. Dla drużyny z Wałbrzycha: Jan Malesa, Marcin Dymała-16, Piotr Niedźwiecki-12, Hubert Pabian-11. Na hali słychać było  gorący doping SKS Starogard, Kociewskie Diabły oraz doping kibiców z Wałbrzycha. Dziękujemy wszystkim kibicom za gorący doping. Kolejny mecz mecz odbędzie się 16 marca o  19:00 z  drużyną TBS II Śląsk Wrocław. Serdecznie Zapraszamy.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]