Zamknij
17:20, 27.03.2022

W sobotę o godzinie 15:00 na stadionie im. Kazimierza Deyny, rozegrany został mecz 21 kolejki III ligii grupy 2 KP Starogard - Pogoń Nowe Skalmierzyce. Od początku meczu był bardzo wyrównany, jednak to w pierszej połowie meczu na boisku dominowała drużyna KP. Gospodarze często przeprowadzali akcje i ataki na bramkę gości. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 26 minucie Daniel Sławiński a drugą bramkę strzelił w 44 minucie Patryk Moskiewicz. Na tablicy do przerwy wyników  wynosił 2:0 dla gospodarzy. Druga połowa to lepsza gra piłkarzy Pogoni i dużo sytuacji pod bramką Arkadiusza Moczadło. W 75 minucie bramkę dla gości strzelił Filip Szewczyk i wynik na tablicy był 2:1 dla gospodarzy. Od tamtej pory gospodarze musieli bronić swojego pola karnego. Trzecią bramkę a swoją drugą dla KP w 87 minucie strzelił Patryk Moskiewicz Ze względu na częste przerwy w grze sędzia spotkania doliczył dodatkowe 5 minut gry.  Nie zabrakło też ostrej gry zawodników. Sędzia spotkania pokazał dwie żółte kartki dla piłkarzy KP: Łukasz Kowalczyk w 54 minucie i  Szymon Stosik w 93 minucie. Czerwoną kartkę w 80 minucie otrzymał drugi trener drużyny gości Szymon Jędraszek.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]