Zamknij
14:58, 07.04.2022

W środę koszykarze SKS-u rozegrali ostani mecz przed własną publicznością rundy zasadniczej. W meczu od pierwszych minut przeważali goście, którzy prowadzili 10:3. SKS szybko zaczął odrabiać straty i pierwszą kwartę wygrywał. 24:20. W drugiej kwarcie lepszą grę zaprezentowali koszykarze ze Zgorzela i do przerwy prowadzili 44:43. W trzeciej kwarcie kociewskie diabły pokazały swoją diabelską walkę wygrywając 39:14 i na tablicy był wynik 82:58 dla gospodarzy. Drużyna ze Zgorzelca próbowała nawiązać jeszcze walkę w ostatniej kwarcie ale to drużyna kociewskich diabłów okazała się lepsza. Po zaciętym spotkaniu SKS Starogard wygrał z dryżyną ze Zgorzelca 102:78 (I-24:20, II-19:24, III-39:14, IV-20:20). Dziękujemy wszystkim kibicom za gorący doping. Na trybunach nie zabrakło również kibiców ze Zgorzelca, którzy dopigowali swoją drużynę. Najwięcej punktów dla drużyn zdobyli: SKS: Ryżek 25, Karolak 19, Sadło 14, Stryjewski 14, Kierlewicz 12, Pietras 12, Burczyk 4, Ćwikliński 2. PGE Turów Zgorzelec: Turów: Kordalski 22, Stryjewski 21, Bochno 12, Fudziak 7, Marcinkowski 7, Stawiak 7, Heliński 2, Maciejak 0, Stępień 0. Tym samym drużyna SKS-u przedłużyła szanse na rozgrywki play-offy. Ostatni mecz rundy zasadniczej odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 18:00 z Decka Pelplin. Zapraszamy wszystkich na Derby Kociewia.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]