Zamknij
REKLAMA

W Zblewie czekają na pierwszego bociana

08:30, 13.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Gmina Zblewo zaprasza do wspólnej zabawy. Należy znaleźć i zameldować o pierwszym bocianie, który pojawił się w gnieździe na terenie gminy.

Przedstawiciele gminy czekają na informację, gdzie pojawił się bocian (konkretna lokalizacja) wraz ze zdjęciem.

Na na pierwsze 3 zgłoszenia czekają nagrody!

Pierwszego w tym roku bociana można należy zameldować elektronicznie, wysyłając e-maila na adres: [email protected], w tytule wpisując: „MELDUJĘ BOCIANA!”. Proszę nie zapomnieć o podpisaniu zgłoszenia konkursowego imieniem i nazwiskiem.

W zeszłym roku pierwszy bocian pojawił się dokładnie 14 marca w godzinach 12:00-13:00 w Kleszczewie Kościerskim. Bocian wylądował w gnieździe w centrum wsi, koło sklepu, wywołując wśród mieszkańców wiele radości i poruszenia.

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone