Zamknij
REKLAMA

Niezapomniany Dzień Kobiet w Zblewie

20:30, 14.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Dzień Kobiet w Zblewie był prawdopodobnie największym tego typu świętem, które 8 marca zorganizowano w naszym regionie. Wójt gminy Artur Herold zaprosił wszystkie mieszkanki gminy Zblewo na koncert z okazji Dnia Kobiet.

W imprezie wzięło udział prawie 800 pań z całej gminy, które świetnie bawiły się przy największych hitach włoskiej piosenki. Na scenie wystąpił bowiem Roberto Zucaro z zespołem i tancerkami. Jak się okazało, mieszkanki Zblewa nie tylko doskonale znają, ale i kochają włoskie przeboje, bo śpiewały razem z artystami i jak mówiły po koncercie, zabawa była świetna!

Podczas koncertu nie zabrakło niespodzianek. Imprezę rozpoczął bowiem specjalny występ Gminnej Orkiestry Dętej OSP Pinczyn pod batutą druha Wacława Ossowskiego. Były też serdeczne życzenia i podziękowania dla wszystkich pań od wójta gminy.

„Kochane Panie! Dziękujemy, że jesteście!" - mówił Artur Herold, który wspólnie z sekretarzem gminy Danielem Szpręgą zaśpiewał mieszkankom gminy "Sto lat" i wzniósł symboliczny toast. 

Po koncercie wójt, sekretarz, strażacy, urzędnicy oraz radni wręczyli wszystkim paniom symboliczne kwiatki.

(P.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone