Zamknij
REKLAMA

Wręczono medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

05:30, 14.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

W Grodzisku Owidz odbyła się uroczystość wręczania „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. 

W 2018 roku złote gody obchodziło 15 par z terenu naszej Gminy. Małżeństwa zostały uhonorowane medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Wśród zacnych jubilatów znaleźli się: Krystyna i Ryszard Głuszak, Maria i Roman Trochowscy, Janina i Zygmunt Chojnaccy, Janina i Henryk Ćwiklińscy, Irena i Paweł Czubkowscy, Bogumiła i Ryszard Sobieccy, Krystyna i Ludwik Fasiczka, Krystyna i Leon Kaszubowscy, Krystyna i Zygfryd Krupa, Felicja i Stanisław Orłowscy, Janina i Gerard Walendziak, Gertruda i Józef Reszka, Czesława i Wacław Warkoccy, Teresa i Albin Czubkowscy, Krystyna i Andrzej Lamparscy.

W uroczystości uczestniczyła Wójt Gminy Starogard Gdański, Magdalena Forc-Cherek i Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim, Elżbieta Alex. Pani Wójt powitała wszystkich gości, podziękowała im za przybycie na uroczystość  oraz wręczyła medale, życzenia i upominki.

"Serdecznie gratuluję Państwu wspaniałego jubileuszu. Dzisiejsza uroczystość jest wyjątkowa, ponieważ pięćdziesiąt lat to ogrom czasu, a Wy przeżyliście go wspólnie. Jesteście Państwo doskonałym przykładem, że można w miłości i zrozumieniu żyć ze sobą długie lata. Życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia i radości bo to jest najważniejsze." - zwróciła się do zebranych Magdalena Forc-Cherek.

Po części oficjalnej jubilaci mieli okazję porozmawiać w miłej atmosferze, przy kawie i słodkim poczęstunku. Uroczystość uświetnił pięknym występem Zespół Folklorystyczny Rokocinianki z Rokocina.

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone