Zamknij
REKLAMA

PEŁNA RADOŚCI I MUZYKI - MAJÓWKA ZBLEWSKICH SENIORÓW (ZDJĘCIA)

12:00, 31.05.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
UG Zblewo

Jak co roku nasi seniorzy z koła PZERiI w Zblewie spotkali się na pięknej posesji pana Józefa Peki na tradycyjnej majówce. I mimo, że tegoroczny maj nie rozpieszcza nas piękną pogodą -  nie tylko frekwencja, ale i humory seniorów były wyśmienite! O radosny i prawdziwie rodzinny klimat spotkania zadbała jak zawsze gospodyni majówki, przewodnicząca koła – Renata Słomińska, która nie kryła radości, iż w majówce wzięli udział także ich przyjaciele i darczyńcy. Byli wśród nich m.in. państwo Teresa i Edmund Herold, Anna Wojak - kierownik GOPS, sołtys Roman Rambowski oraz wójt Artur Herold, na którego czekała niespodzianka – piękne kwiaty, podziękowania od seniorów i gromkie „Sto lat!”. Wójt nie krył wzruszenia.

Majówka była nie tylko czasem pełnym radości ze spotkania, ale także – pełnym muzyki! Najpierw czas umilił wszystkim zespół „Melodia”, a potem do zabawy przygrywał zespół „Wesołe Trio”.

A teraz przed naszymi seniorami – czas letnich wojaży. Już niebawem czeka ich m.in. wycieczka do Częstochowy, Krakowa, Zakopanego i Wadowic. Wyjazd - 15 czerwca. Naszym Seniorom życzymy zatem niezapomnianych wrażeń i udanego wypoczynku!

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone