Zamknij
REKLAMA

Debata nad raportem o stanie gminy

16:30, 13.05.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Kadry Szczescia

Na najbliższej sesji Rady Gminy Starogard Gdański, która odbędzie się 30 maja 2019 roku o godz. 11.00. Wójt Gminy Starogard Gdański przedstawi raport o stanie gminy, który obejmować będzie podsumowanie jego działalności w roku 2018, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał rady gminy.

Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy, musi złożyć do Przewodniczącej Rady Gminy Starogard Gdański, pisemne zgłoszenie zawierające co najmniej: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz podpis, poparte podpisami co najmniej 20 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie. Zgłoszenie składa się najpóźniej  do dnia 29 maja 2019 r.

Rada Gminy rozpatrzy raport o stanie gminy podczas sesji w dniu 27 czerwca 2019 roku, na której podejmowana będzie uchwała w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium wójtowi. Nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadzona zostanie debata, w której, oprócz radnych, będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 mieszkańców Gminy. Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy, rada gminy przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem wójtowi wotum zaufania.

Zgłoszenia mieszkańców Gminy Starogard Gdański do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy, przyjmowane będą do dnia 29 maja 2019 r. w Urzędzie Gminy Starogard Gdański, ul. Sikorskiego 9, w dniach od poniedziałku do czwartku , w godzinach od 7.30 do 15.15, w piątki w godzinach od 7.30. do 14.15.  w pokoju numer 114 – Biuro Rady Gminy.

Wzór zgłoszenia do udziału w debacie do pobrania na stronie Gminy Starogard Gd.

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone