Zamknij

Mamy nową stację radiową w Starogardzie Gdańskim

12:10, 10.10.2018 | K.C
REKLAMA
Skomentuj

Od 3 października z budynku Urzędu Miasta w Starogardzie Gdańskim nadaje Radio Starogard należące do spółki Radio ABC. Emisja prowadzona jest na częstotliwości 89,8 MHz.

Obecnie na antenie nadawana jest muzyka, zapowiedzi stacji oraz wypowiedzi prezydenta i sekretarza miasta oraz etatowego członka zarządu powiatu starogardzkiego cieszących się z powstania nowej rozgłośni. Radio emituje też wiadomości przygotowywane przez Agorę.

Przypomnijmy, że o możliwość nadawania w Starogardzie Gdańskim ubiegało się pięciu kandydatów. Oprócz gdańskiej spółki Radio ABC na liście znalazły się także spółki Radio ESKA S.A. (z projektem Eska Starogard), International Communication (WAWA Starogard), Grupa Radiowa Agory (Złote Przeboje 89,8 FM) i Eurozet Radio (Radio ZET Gold 89,8). Zwycięzca zaproponował największą liczbę rodzajów audycji słownych – dziewięć – oraz aż 31,58 proc. udziału audycji słownych w tygodniowym czasie nadawania (konkurencja nie więcej niż 17 proc.). Spółka Radio ABC wpisała we wniosku także dwukrotnie więcej audycji poświęconych tematyce lokalnej – ponad 25 proc. wobec 10-13 proc. pozostałych wnioskodawców. Docelowo w programie muzyka stanowić ma 44 proc., w tym – oprócz muzyki rozrywkowej – też muzyka poważna.

źródło: radiopolska.pl

(K.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SandraSandra

1 0

Czemu w radiu Starogard mówicie od paru godzin że zarazen w pl jest 58 jak dawno jest 68 wczoraj to samo. W głowie się nie mieści że nie potraficie spojrzeć w Internet słuchać się was nie da 19:07, 13.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zdziwionyzdziwiony

1 0

Radio powoli upada , nie rozwija się. Ludzie którzy słuchali tego radia uciekają do swoich ulubionych. Szkoda myślałem że będziemy mieć w Starogardzie radio... 15:58, 22.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone