Zamknij
REKLAMA

Nowa dyrektor w Zespole Szkół Publicznych

14:30, 13.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek tj. 12 marca 2019r. nastąpiło oficjalne powierzenie obowiązków nowej Pani dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skarszewach, którym została wybrana przez komisję konkursową Anna Płoszyńska-Damaszk. 

Obowiązki powierzył Pani dyrektor burmistrz Jacek Pauli, w obecności sekretarza gminy Marcina Byczkowskiego oraz zastępcy dyrektora ZSP Jarosława Szwajkowskiego. Nowa pani dyrektor od razu zapoznała się ze szkołą, którą będzie zarządzać przez 5 lat.

Dodajmy, że Anna Płoszyńska-Damaszk była wcześniej m.in. dyrektorem Delegatury Kuratorium Oświaty w Tczewie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji.

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone