Zamknij
REKLAMA

Powstanie całoroczne Targowisko Gminne

12:00, 05.08.2019 | J.B
Skomentuj
REKLAMA

W ramach inwestycji powstaną m.in.: dwie wiaty targowe dla 40 stoisk handlowych (10 pojedynczych i 15 podwójnych) z ladą od strony pieszych i przestrzenią dla auta dostawczego; budynek zaplecza administracyjno-socjalnego oraz utwardzenie terenu dla: stanowisk handlowych, ciągów pieszych, jezdnych i placów manewrowych. Ponadto będzie parking (20 miejsc postojowych) i wykonane zostanie oświetlenie terenu lampami. Na zdjęciu prezentujemy wizualizację targowiska.

Umowę na realizację budowy podpisali burmistrz Skarszew Jacek Pauli oraz przedstawiciele zarządu wykonawcy, którym jest firma Wiesław Janusz z gminy Nowa Karczma. W spotkaniu uczestniczyli też sekretarz gminy Marcin Byczkowski, radny Rady Miejskiej w Skarszewach z okręgu nr 3 Mateusz Wejer - jeden z inicjatorów budowy targowiska oraz Andrzej Janikowski – naczelnik Wydziału Zamówień Publicznych i Legislacji w Urzędzie Miejskim.

Operacja typu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz