Zamknij
REKLAMA

Trwa budowa Poligonu

20:30, 14.05.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Zespół Kształcenia Zawodowego w Tczewie, arch. Starostwa Powiatowego w Tczewie

Poligon Budowlany już niedługo będzie doskonałym miejscem do „szlifowania” umiejętności budowlanych uczniów i nie tylko.

Aktualnie wykonawca kończy prace związane z budową fundamentów pod nowy budynek dydaktyczny. Przebudowa obejmuje również 2 pomieszczenia budynku ZKZ Tczew Zespołu Kształcenia Zawodowego w Tczewie.

Koszt tego etapu wynosić będzie około 2,3 mln złotych i jest dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Tczewskiego - poprzez prace budowlane i doposażenie”.

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone