Zamknij

Przyznał się do kradzieży, trafił do aresztu.

12:00, 10.12.2019 | M.N
Skomentuj
REKLAMA

5 grudnia br. po godzinie 20.00 tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży portfela, w którym znajdowały się pieniądze. Do zdarzenia miało dojść w jednym z mieszkań na terenie gminy Subkowy. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że sprawca ukradł nie tylko portfel z pieniędzmi, lecz ukradł jeszcze kurtkę. Stróże prawa ustalili, że w wyniku tego przestępstwa powstały straty w wysokości prawie 2,5 tys. złotych.

Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 50-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Podczas zatrzymania mężczyzny mundurowi znaleźli i zabezpieczyli w jego mieszkaniu skradzioną kurtkę oraz większość skradzionych pieniędzy. Zatrzymany 50-latek został doprowadzony do miejscowej komendy, gdzie został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu mieszkańca powiatu tczewskiego policjanci z Posterunku Policji w Subkowach przedstawili mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał i poddał dobrowolnie karze. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

(M.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%