Zamknij

Zobacz do czego doprowadziła domowa awantura.

08:21, 21.02.2020 | M.N
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 32-letnią mieszkankę powiatu tczewskiego, która w trakcie kłótni nożem zraniła 30-letniego mężczyznę. Ranny 30-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Zatrzymana nietrzeźwa kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj w prokuraturze usłyszała zarzuty dotyczące narażenia na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz uszkodzenia ciała.

17 lutego br. po godzinie 15.00 oficer dyżurny tczewskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej, do której miało dojść w jednym z mieszkań na terenie gminy Gniew. Przyjmujący zgłoszenie funkcjonariusz natychmiast skierował pod wskazany adres policjantów z Komisariatu Policji w Gniewie. Interweniujący funkcjonariusze na miejscu zastali 32-letnią kobietę oraz 30-letniego mężczyznę, któremu przed przybyciem karetki pogotowia funkcjonariusze opatrzyli rany.

Stróże prawa ustalili, że nietrzeźwa kobieta wszczęła awanturę, podczas której kilkukrotnie zraniła nożem mężczyznę. Pokrzywdzony z obrażeniami pleców oraz rąk trafił do szpitala. Sprawczyni tego przestępstwa została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad 2,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Wczoraj policjanci doprowadzili zatrzymaną 32-latkę do tczewskiej prokuratury, gdzie na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszała zarzuty dotyczące narażenia na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz uszkodzenia ciała.

Za te przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(M.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%