Zamknij
REKLAMA

To będzie piękne przedszkole!

15:38, 27.11.2020 | ?.W
Skomentuj
REKLAMA

Budynek będzie miał ponad 1000m2, będzie nowoczesny, pięknie zaaranżowany i bezpieczny. Znajdzie tu miejsce aż 175 przedszkolaków. O czym mowa? O nowym budynku przedszkola gminnego, które Gmina Zblewo buduje właśnie w sercu Zblewa.

 

Mimo pandemii Gmina Zblewo nie zwalnia inwestycyjnego tempa! W tej chwili trwa budowa i zabezpieczanie fundamentów nowego obiektu przedszkolnego w Zblewie. Planowane zakończenie tego etapu prac – zgodnie z umową – wyznaczone jest do 30.11.2020 r. „A to dopiero początek tej wielkiej inwestycji! Już wkrótce zlecimy projekt aranżacji wnętrz naszego przedszkola. W trakcie prac nad aranżacją zostaną nam przedstawione dwie koncepcje, spośród których wybierzemy nazwę przedszkola, logo, motyw przewodni itd. Mogę już jednak uchylić „rąbka tajemnicy” i powiedzieć, że przedszkole będzie miało ponad 1000m2, znajdzie się tu 7 sal, w tym jedna sala z przeznaczeniem na klub dziecięcy dla dzieci do lat 3. Łącznie w nowym obiekcie Gmina Zblewo obejmie opieką 175 dzieci. Oczywiście przedszkole będzie miało własną kuchnię. Postaramy się, aby powstał także plac zabaw i parking. To będzie piękne przedszkole! Głęboko wierzę w to, że w 2021 roku będziemy mogli cieszyć się z ukończenia tej tak bardzo potrzebnej, oczekiwanej i z pewnością najważniejszej obecnie inwestycji w naszej gminie!” – mówi wójt Artur Herold.

Mieszkańcy się cieszą, a przedszkolaki wprost już nie mogą się doczekać! Wiele osób każdego dnia przygląda się postępom prac na placu budowy, gdzie – dzięki fundamentom – pięknie zarysował się już przyszły obiekt. I rzeczywiście – robi wrażenie! Sprzyja temu również świetne usytuowanie nowego przedszkola w sąsiedztwie szkoły, na otwartej przestrzeni pełnej zieleni.

Tak! To będzie piękne przedszkole!

(?.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%