Zamknij
REKLAMA

Z nożem groził śmiercią, był nietrzeźwy

05:30, 07.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Tczewscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o dwa przestępstwa dotyczące gróźb karalnych oraz przywłaszczenia mienia. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca podczas kłótni z była konkubiną groził jej śmiercią. Funkcjonariusze w odzieży mężczyzny znaleźli i zabezpieczyli nóż, a także przywłaszczony telefon komórkowy. Nietrzeźwy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili 26-latkowi dwa zarzuty dotyczące gróźb karalnych oraz przywłaszczenia mienia, za co prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania do pokrzywdzonej.

2 marca br. o godzinie 19.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie, że do  jednego z mieszkań idzie mężczyzna z nożem, który zamierza zabić swoją byłą konkubinę. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci z zespołu wywiadowczego, którzy po ustaleniu rysopisu mężczyzny zauważyli go wchodzącego do klatki schodowej.

Mundurowi rozpoczęli interwencję wobec mężczyzny, który w odzieży miał schowany nóż. Stróże prawa zabezpieczyli niebezpieczny przedmiot oraz znaleźli przy 26-latku telefon komórkowy, który jak się okazało został przez niego przywłaszczony. Interweniujący mundurowi dodatkowo ustalili, że mężczyzna w tym samym dniu podczas kłótni z byłą konkubiną groził jej śmiercią. W związku z tą sytuacją funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca powiatu tczewskiego i doprowadzili do policyjnego aresztu. Przed osadzeniem przebadano go na zawartość alkoholu, które wykazało, że 26-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu 26-latkowi zarzuty dotyczące gróźb karalnych oraz przywłaszczenia mienia. Prokurator wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował dozór policyjny oraz zakaz zbliżania do pokrzywdzonej.

Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone