Zamknij
REKLAMA

Wpadł z narkotykami, odpowie też za kradzieże

14:30, 08.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który miał w kurtce narkotyki. Badanie testerem zabezpieczonej substancji wykazało, że była to amfetamina. Kryminalni dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z czterema przestępstwami kradzieży. Mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz kradzieży. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

4 marca br. policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z hoteli na terenie powiatu tczewskiego znajduje się 20-letni mieszkaniec Tczewa, który ma przy sobie narkotyki. Stróże prawa pojechali sprawdzić swoje ustalenia i podczas przeszukania znaleźli w kieszeni kurtki 20-latka worek foliowy z zawartością ponad 23 gram białego proszku. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Tczewa i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mundurowi ustalili również, że 20-latek miał związek z czterema przestępstwami kradzieży na terenie miasta Tczewa. 

Sprawca w tych zdarzeniach kradł elektronarzędzia, perfumy oraz telefon komórkowy. Jak ustalili śledczy w wyniku przestępczej działalności sprawcy powstały straty w wysokości prawie 4 tys. złotych. Kryminalni odzyskali część skradzionych przedmiotów, które wkrótce wrócą do właścicieli. Wczoraj policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz kradzieży. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd. 

Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(P.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone