Zamknij
REKLAMA

Wpadł z narkotykami, odpowie też za kradzieże

14:30, 08.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który miał w kurtce narkotyki. Badanie testerem zabezpieczonej substancji wykazało, że była to amfetamina. Kryminalni dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z czterema przestępstwami kradzieży. Mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz kradzieży. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

4 marca br. policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z hoteli na terenie powiatu tczewskiego znajduje się 20-letni mieszkaniec Tczewa, który ma przy sobie narkotyki. Stróże prawa pojechali sprawdzić swoje ustalenia i podczas przeszukania znaleźli w kieszeni kurtki 20-latka worek foliowy z zawartością ponad 23 gram białego proszku. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Tczewa i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mundurowi ustalili również, że 20-latek miał związek z czterema przestępstwami kradzieży na terenie miasta Tczewa. 

Sprawca w tych zdarzeniach kradł elektronarzędzia, perfumy oraz telefon komórkowy. Jak ustalili śledczy w wyniku przestępczej działalności sprawcy powstały straty w wysokości prawie 4 tys. złotych. Kryminalni odzyskali część skradzionych przedmiotów, które wkrótce wrócą do właścicieli. Wczoraj policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz kradzieży. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd. 

Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone