Zamknij
REKLAMA

29-latek odpowie za kradzież w recydywie

18:30, 08.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Tczewscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież sklepową. Sprawca w jednym ze sklepów na terenie Tczewa ukradł z półek towar warty ponad 600 złotych. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu 29-latkowi zarzut kradzieży, za który odpowie w warunkach recydywy. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zajmując się sprawami kradzieży ustalili, że 27 lutego br. doszło do takiego zdarzenia na terenie jednego ze sklepów w tym mieście. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawca po wejściu na teren sklepu  ukradł z półek alkohol, zestaw kluczy oczkowych oraz opakowania z tabletkami powodując łącznie straty w wysokości 600 złotych.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili tożsamość sprawcy tego przestępstwa i zaczęli go poszukiwać. W miniony wtorek policjanci zdobyli informację, że poszukiwany 29-latek bez stałego miejsca pobytu aktualnie znajduje się na jednej z ulic w Tczewie. Mundurowi sprawdzając tę informację zatrzymali poszukiwanego mężczyznę i doprowadzili go do policyjnego aresztu.

Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu 29-latkowi zarzut dotyczący kradzieży. Okazało się, że mężczyzna za ten czyn odpowie w warunkach recydywy.

Za to przestępstwo w warunkach recydywy grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

(P.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone