Zamknij
REKLAMA

Policja szuka oszusta - rozpoznajesz tego mężczyznę?

14:59, 19.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie oszustwa na kwotę kilkunastu tysięcy złotych na szkodę mieszkanki tego miasta. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę lub mają informacje na jego temat proszone są o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z tczewskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”, do którego doszło na początku marca br.
Na skutek tego przestępstwa pokrzywdzona straciła kilka tys. złotych. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek poniżej publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 530 81 98, 58 530 81 12, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres:  [email protected]

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

obserwatorobserwator

1 0

Udostępniajcie post to może ktoś go pozna. 16:44, 19.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone