Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany przez policje ! Znasz go ? (WIDEO, ZDJĘCIE)

10:00, 13.04.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

Starogardzcy policjanci prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem przy użyciu karty płatniczej. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który za pomocą przywłaszczonej karty próbował zapłacić w sklepie. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło 3 września 2018 roku w godzinach popołudniowych w jednym ze sklepów na terenie Starogardu Gdańskiego. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który za pomocą przywłaszczonej karty próbował zapłacić w sklepie. Podejrzany o popełnienie tego przestępstwa mężczyzna została zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanego, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr /58/ 737-02-22 czynnym przez całą dobę lub bezpośrednio z policjantem prowadzącą sprawę pod numerem telefonu /58/ 737-03-31.(od pn-pt w godz. 8:00-14:00) bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:

[email protected]

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone