Zamknij
REKLAMA

Śmiertelne potrącenie pieszej

16:30, 07.05.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj

W miniony czwartek (2 maja br.) o godzinie 21.20 dyżurny tczewskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce w miejscowości Opalenie. Natychmiast w tamto miejsce zostali wysłani funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gniewie, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pracujący na miejscu wypadku stróże prawa wstępnie ustalili, że 27-letni kierowca samochodu marki Volvo potrącił pieszą, która stała na jezdni przy prawym poboczu. Obrażenia jakich doznała 39-letnia kobieta okazały się śmiertelne.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Pracujący na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdu, a policyjny technik wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policjanci przypominają, że kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Z kolei piesi powinni dbać o własne bezpieczeństwo, stosować się do obowiązujących przepisów i przewidywać ewentualne zagrożenia. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności! Na drodze obowiązuje zasada ograniczonego zaufania.

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone