Zamknij
REKLAMA

Oszukał taksówkarza

20:30, 10.05.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

Policjanci zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który oszukał taksówkarza. Jak ustalili mundurowi sprawca nie zapłacił kierowcy taksówki należnej opłaty za kurs. Śledczy 8 maja przedstawili mieszkańcowi powiatu tczewskiego zarzut dotyczący oszustwa. Za to przestępstwo mężczyzna odpowie w warunkach recydywy.

7 maja br. do Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zgłosił się kierowca taksówki, który powiadomił o oszustwie. Taksówkarz do komendy przyjechał z klientem, kiedy ten nie zapłacił mu za kurs. Sprawcą interwencji okazał się 50-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna zamówił przejazd z Warszawy do Tczewa, a kiedy dotarł na miejsce stwierdził, że nie pokryje jego kosztów. Policjanci zatrzymali 50-latka, który trafił do policyjnej celi.

8 maja śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący oszustwa. Za popełnione przestępstwo mieszkaniec powiatu tczewskiego odpowie w warunkach recydywy grozi za todo 12 lat pozbawienia wolności

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone