Zamknij
REKLAMA

Zbił szyby w samochodzie i groził pokrzywdzonemu

12:00, 14.05.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 27-letniego mężczyznę, który zbił dwie szyby samochodowe. Dodatkowo zatrzymany mężczyzna groził pobiciem właścicielowi samochodu. Śledczy przesłuchali mieszkańca powiatu tczewskiego i przedstawili mu zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

W miniony czwartek po godzinie 14.00 dyżurny tczewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał uszkodzić samochód stojący na jednej z posesji w gminie Gniew. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gniewie, którzy ustalili, że sprawca wybił dwie szyby w volkswagenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Stróże prawa zajmujący się tym zdarzeniem ustalili, że związek z tą sprawą może mieć 27-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Mundurowi dodatkowo ustalili, że sprawca wcześniej groził pobiciem pokrzywdzonemu. W związku z zaistniałym zdarzeniem funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

Jeszcze tego samego  dnia policjanci zatrzymali w miejscu zamieszkania 27-latka i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Badanie alkosensorem wykazało, że zatrzymany mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym przedstawić zatrzymanemu mieszkańcowi powiatu tczewskiego zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych. 

Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone