Zamknij
REKLAMA

Mundurowi badali przyczyny tragicznego wypadku drogowego

08:42, 07.06.2019 | J.B
REKLAMA
Skomentuj

Spotkanie zespołu zajmującego się badaniem przyczyn wypadków drogowych to procedura, która uruchamiana jest w każdym przypadku wystąpienia zdarzeń ze skutkiem śmiertelnym. W skład takiego zespołu wchodzą między innymi policjanci z drogówki, technicy kryminalistyki, funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego wspólnie z zarządcą drogi oraz funkcjonariuszami straży pożarnej. Wspomniane osoby spotykają się w miejscach, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku i tam wspólnie stan nawierzchni, infrastrukturę drogową oraz prawidłowość oznakowania.

 

Do takiego zdarzenia doszło 2 czerwca br. około godz. 4.00 na tzw. Berlince w miejscowości Dąbrowa. Wówczas oficer dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o  wypadku drogowym, w którym uczestniczyło auto marki BMW. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący tym pojazdem mężczyzna zjechał na prawe pobocze drogi, gdzie czołowo uderzył w drzewo. Obrażenia jakich doznał 29-letni pasażer tego auta okazały się śmiertelne. Kierowca oraz drugi pasażer bmw trafili do szpitala.

 

Wczoraj w miejscu, gdzie doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia, spotkali się przedstawiciele wchodzący w skład zespołu badania przyczyn wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W wyniku przeprowadzonej kontroli zespołu nie stwierdzono w tym miejscu uchybień w oznakowaniu drogi jak i infrastrukturze drogowej.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone