Zamknij
REKLAMA

9 osób trafiło do szpitali!

17:00, 03.07.2019 | J.B
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj na drogach tczewskich doszło do dwóch wypadków drogowych. Pierwsze zgłoszenie oficer dyżurny tczewskiej policji otrzymał przed godziną 9.00. Według przekazanego policjantowi zgłoszenia do wypadku miało dojść w miejscowości Narkowy. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej prawidłowo toyocie. W wyniku zderzenia bocznego samochodów, aż 6 osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitali. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe. Z uwagi na uszkodzenia powypadkowe samochodów uczestniczących w zdarzeniu drogowym funkcjonariusze zatrzymali dwa dowody rejestracyjne.

Do drugiego wypadku doszło na autostradzie A1 w okolicy miejscowości Ropuchy. To zgłoszenie policjanci otrzymali po godzinie 15.00. Wysłani na miejsce funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 29-letni mieszkaniec Grudziądza kierując skodą na autostradzie A1 w kierunku Łodzi zjechał na prawą stronę uderzając w bariery energochłonne, a następnie dachował. Według ustaleń mundurowych wynika, że kierowca skody podczas jazdy prawdopodobnie zasnął. 29-latek oraz dwóch pasażerów samochodu trafiło do szpitali. Mundurowi kierowcy zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od samochodu. Badanie wykazało, że kierowca skody był trzeźwy.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadków zabezpieczyli miejsca zdarzenia, wykonali oględziny miejsc zdarzeń, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkice sytuacyjne. Wykonane na miejscu policyjne czynności pozwolą wyjaśnić bliższe okoliczności tych zdarzeń.

Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do przepisów drogowych. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje, ale też innych osób. Pamiętajmy również, aby za kierownicę wsiadać wypoczętym, a w przypadku długich podróży zaplanujmy przerwy.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone