Zamknij
REKLAMA

WŁAMYWACZ USŁYSZAŁ ZARZUTY

12:00, 08.08.2019 | J.B
Skomentuj
REKLAMA

Na początku sierpnia br. policjanci ze Skarszew otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z miejscowych komisów. Mundurowi przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie, przeprowadzili czynności procesowe oraz przystąpili do typowania sprawcy tego czynu. Jak ustalili interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze przestępca uszkodził witrynę sklepową i ukradł kilka leżących na wystawie telefonów komórkowych.

W wyniku przeprowadzonych czynności policjanci ustalili personalia włamywacza. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Skarszew. Mężczyzna został zatrzymany podczas minionego weekendu, gdy spacerował jedną z głównych ulic w centrum miasta. Policjanci znaleźli przy nim pochodzącą z kradzieży komórkę. Mężczyzna przyznał się do włamania oraz wskazał mundurowym miejsce, w którym porzucił użyty do popełnienia tego przestępstwa młotek. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania zatrzymanego mężczyzny mundurowi zabezpieczyli kolejne skradzione telefony.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Odzyskane w trakcie prowadzonych czynności komórki policjanci zwrócili prawowitemu właścicielowi. Za włamanie kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz