Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz go? Poszukują go policjanci

10:21, 30.10.2019 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.
 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie kradzieży, która miała miejsce 26 sierpnia br. w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawca ubrany w niebieską koszulkę z krótkim rękawem i białymi napisami, wykorzystując nieuwagę pracownika sklepu, ukradł telefon komórkowy warty 4 tys. złotych.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 58 530-81-90 lub na numery alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

......

4 0

"Pancerny" Marian? 12:21, 30.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz