Zamknij
REKLAMA

Potrącenie pieszej - policja apeluje o ostrożność na drodze

20:30, 14.11.2019 | M.N
Skomentuj
REKLAMA

W miniony wtorek o godzinie 5.40 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce na skrzyżowaniu ulicy Pomorskiej z Mostową. Według zgłoszenia wynikało, że doszło do potrącenia pieszej. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani policjanci, którzy wstępnie ustalili, że 43-letnia obywatelka Mołdawii prawdopodobnie weszła na jezdnię wprost pod skręcającego w ulicę Pomorską opla corsę. W wyniku tego zdarzenia piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Przeprowadzone badanie przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że osoby uczestniczące w zdarzeniu były trzeźwe.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Policjanci na miejscu rozmawiali ze świadkami zdarzenia. Stróże prawa zabezpieczyli ujawnione ślady na miejscu zdarzenia, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności tego wypadku.

Policjanci przypominają, że kierowcy powinni zwracać szczególną uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Z kolei piesi powinni dbać o własne bezpieczeństwo, stosować się do obowiązujących przepisów, a dla zwiększenia swojego bezpieczeństwa nosić elementy odblaskowe nawet w terenie zabudowanym. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowania zasady ograniczonego zaufania.

(M.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz