Zamknij
REKLAMA

PIJANA NAPADŁA NA MĘŻCZYZNĘ

16:54, 29.06.2020 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali nietrzeźwą 38-letnią kobietę, którą podejrzewali o przestępstwo rozboju. Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że sprawczyni napadła na ulicy na 66-latka, a następnie ukradła mu telefon komórkowy, klucze od mieszkania oraz pieniądze. Zatrzymana mieszkanka powiatu tczewskiego trafiła do policyjnej celi. W minioną sobotę 38-latka została doprowadzona do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty rozboju, a sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt.

W miniony czwartek (25 czerwca br.) po godzinie 20.00 do policjantów z Komisariatu Policji w Gniewie zgłosiła się kobieta i mężczyzna z widocznymi obrażeniami twarzy. Mundurowi natychmiast musieli interweniować wobec agresywnej 38-latki, gdyż zaczęła uderzać rękoma 66-letniego mężczyznę po twarzy. Funkcjonariusze ustalili, że chwilę wcześniej na ulicy Gdańskiej agresywna 38-latka pobiła tego samego 66-latka, któremu ukradła telefon komórkowy, klucze od mieszkania oraz 50 złotych. Stróże prawa podczas przeszukania w torebce kobiety odnaleźli i zabezpieczyli skradzione mężczyźnie przedmioty. W związku z obrażeniami twarzy pokrzywdzonego została mu udzielona pomoc medyczna.

Policjanci podczas rozmowy z 38-latką wyczuli od niej alkohol. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u niej prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Gniewscy funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą kobietę, którą doprowadzili do policyjnego aresztu.

W minioną sobotę zatrzymana mieszkanka powiatu tczewskiego została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut rozboju. Jeszcze tego samego dnia 38-latka trafiła przed oblicze sądu, który zadecydował o jej trzymiesięcznym aresztowaniu.

Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%