Zamknij
REKLAMA

UWAGA NA RADARY !

03:30, 14.08.2020 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

POMORSCY POLICJANCI PRZEPROWADZĄ JUTRO DZIAŁANIA „PRĘDKOŚĆ”

14 sierpnia na terenie województwa pomorskiego zostaną przeprowadzone działania „Prędkość”. Ich głównym celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości.

W najbliższy piątek 14 sierpnia na terenie województwa pomorskiego zostaną przeprowadzone działania „Prędkość”. Ich głównym celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości.

Mundurowi wyposażeni w mierniki prędkości oraz pojazdy nieoznakowane z wideorejestratorami będą patrolować pomorskie drogi, zwłaszcza w miejscach, w których najczęściej dochodzi do popełniania wykroczeń. Podczas kontroli drogowej policjant sprawdzi, czy kierowca i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa oraz, czy dzieci są przewożone w fotelikach lub innych, dostosowanych do wzrostu i masy ciała urządzeniach. Każdy kierowca zostanie poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Przypominamy, że sprzyjające warunki atmosferyczne czasami usypiają czujność uczestników ruchu. Do najtragiczniejszych zdarzeń drogowych dochodzi na prostym odcinku drogi, na suchej nawierzchni przy dobrych warunkach do jazdy. Przyczyną wypadku zazwyczaj jest nadmierna prędkość.

(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz