Zamknij

Dachowanie forda

14:59, 08.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 91. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 47-letni kierowca forda wjechał do rowu, a następnie dachował. Kierowca oraz 9-letni pasażer samochodu trafili do szpitala. W związku ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o rozwagę oraz o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

7 grudnia br. o godzinie 20:20 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Gniew. Przyjmujący zgłoszenie policjant na miejsce zdarzenia wysłał funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili, że 47-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego jadąc fordem w kierunku Tczewa, stracił panowanie nad samochodem i wjechała do rowu, a następnie dachował. W wyniku tego zdarzenia 47-latek oraz 9-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Stróże prawa przeprowadzili badanie kierującego na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało, że był trzeźwy. W związku z uszkodzeniami samochodu mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali oględziny forda oraz miejsca zdarzenia. Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia oraz wykonał szkic sytuacyjny. Wykonane na miejscu policyjne czynności pomogą stróżom prawa ustalić bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek. Dostosujmy prędkość do panujących warunków na drodze. Stróże prawa przypominają, że dobry kierowca to taki, który jest odpowiedzialny, kieruje się zasadą ograniczonego zaufania i dba o bezpieczeństwo swoje, ale też innych uczestników drogowych.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%