Zamknij

Zginęła pasażerka toyoty

08:11, 20.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W piątek nad ranem na obwodnicy Smętowa Granicznego doszło do wypadku drogowego z udziałem 2 aut osobowych. W wyniku tego zdarzenia zginęła 43-letnia pasażerka osobowej toyoty, a dwie pozostałe osoby podróżujące tym autem, trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tego zdarzenia.

Kilka minut przed godziną 8:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na obwodnicy Smętowa Granicznego, gdzie 45-letni kierowca osobowej toyoty zjeżdżając z wiaduktu, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą w przeciwnym kierunku skodą. W wyniku tego zderzenia śmierć poniosła 43-letnia pasażerka toyoty. Pozostałe dwie osoby podróżujące tym autem trafiły do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeprowadzili czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Mimo dodatnich temperatur, w niektórych miejscach na drodze może być ślisko. Szczególnie należy uważać na mostach i wiaduktach, a także terenach leśnych i miejscach zacienionych, gdzie może występować zjawisko tzw. czarnego lodu.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%