Zamknij
REKLAMA

Dokonał dwóch kradzieży.

15:57, 28.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży akcesoriów komputerowych, do których doszło w dwóch sklepach na terenie miasta Tczewa. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub mają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie dwóch kradzieży, do których doszło w drugim tygodniu sierpnia br. Jak ustalili śledczy, sprawca w tym czasie wykorzystał chwilową nieuwagę personelu i ukradł  4 myszki komputerowe oraz 2 pary słuchawek. Według ustaleń mundurowych w wyniku tego przestępstwa powstały straty na kwotę ponad 4 tys. zł.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, albo miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 186, lub na nr alarmowy 112 albo pisząc na adres: [email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%