Zamknij
REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

13:43, 06.02.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Opalenie. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia 35-letni kierowca dostawczego volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu fordowi w wyniku czego doszło do zderzenia samochodów. Dwóch kierowców z samochodów uczestniczących w zdarzeniu trafiło do szpitala.

Wczoraj o godzinie 14.35 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 90 w miejscowości Opalenie. Natychmiast w to miejsce wysłał policjantów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 35-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego kierując dostawczym volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu fordowi Focus jadącemu drogą krajową nr 90. W wyniku zderzenia samochodów dwóch kierowców trafiło do szpitala. 

Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy uczestniczący w zdarzeniu drogowym byli trzeźwi. Stróże prawa wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia oraz wykonał szkic sytuacyjny. Ujawnione i zabezpieczone na miejscu ślady pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w wypadku. 

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia i jednocześnie apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym uwarunkowane jest wieloma okolicznościami, ale w dużej mierze zależy od samych uczestników. Przestrzegajmy więc elementarnych zasad bezpieczeństwa na drodze.

 

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone