Zamknij

Zobacz czym teraz jeżdżą starogardzcy kryminalni.

13:58, 13.01.2020 | M.N
REKLAMA
Skomentuj

Starogardzcy kryminalni otrzymali nowy radiowóz. Środki na zakup tego auta przeznaczyła Komenda Główna Policji oraz lokalny samorząd. Hyundai Kona będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy w podczas realizacji codziennych zadań służbowych na terenie powiatu starogardzkiego.

10 stycznia br. o godz. 11:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim odbyła się uroczystość przekazania funkcjonariuszom nowego radiowozu.

Samochód marki Hyundai Kona ze 177 konnym silnikiem zakupiony został z połączonych środków samorządowych oraz budżetu Policji. W jego kosztach partycypowało Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim. Kluczyki do policyjnego auta wraz z życzeniami pomyślnego użytkowania przekazali na ręce policjantów starosta Kazimierz Chyła oraz wicestarosta Patryk Gabriel.

Na zakończenie uroczystości insp. Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim podziękował za dotychczasowe wsparcie i pomoc samorządu na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz skutecznej walki z przestępczością kryminalną. Nowe auto z napędem 4x4 znacząco przyczyni się do lepszej mobilności policjantów w trudno dostępnych terenach, co z kolei wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu starogardzkiego. Radiowóz pozwoli także podnieść jakość i efektywność akcji poszukiwawczo-ratowniczych, prowadzonych przez funkcjonariuszy wspólnie z innymi służbami ratowniczymi.

(M.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone