Zamknij
REKLAMA

Niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem ponad pół wieku.

10:08, 17.01.2020 | M.N
Skomentuj
REKLAMA

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale złote i diamentowe gody to jubileusze niezwykłe, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem ponad pół wieku. 15 stycznia w magistracie odebrali okolicznościowe medale.

Słowa uznania pod adresem dostojnych jubilatów, podziękowania za długie pożycie małżeńskie i piękny przykład dla młodego pokolenia wyrazili Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta Marek Jankowski, którzy odznaczyli pary okolicznościowymi medalami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 

Okazję do wspólnego świętowania miało 61 par, każda z par otrzymała listy gratulacyjne z okazji 60-lecia pożycia małżeńskiego.Po wręczeniu medali i dyplomów wzniesiono toast oraz odśpiewano sto lat. Do tańca jubilatów zachęcił duet wokalny Edmund i Irena. Organizatorem uroczystości jubileuszowych był Urząd Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim.

Wszystkim parom życzymy wielu dalszych lat wspólnego życia, pełnych optymizmu i radości. Niech mijają one w otoczeniu najbliższych, kochającej rodziny, dzieci i wnuków. Wszystkiego najlepszego!

(źródło UM Starogard, fot. Małgorzata Rogala, Magdalena Nowak)

(M.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz