„Jesteśmy zależni od Siebie 2” to nazwa projektu społecznego, który organizowany jest w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Starogardzie Gdańskim: Aleksandrę Rostowską i Eryka Ziegert.
Zespół wziął sobie za zadanie uświadamiania i edukowania społeczeństwa w zakresie pierwszej pomocy. Swój cel osiągnęli poprzez przeprowadzenie turnieju pierwszej pomocy w 1LO w Starogardzie, szkoleniach dla przechodniów w Galerii Neptun oraz wykładach dla uczniów przeprowadzonych z pomocą PSP w Starogardzie.
W ramach projektu odbyła się również zbiórka krwi we współpracy z RCKiK. Wszyscy beneficjenci projektu są bardzo zadowoleni z możliwości wzięcia udziału w projekcie, a niektórzy mieli również okazję wygrać cenne nagrody.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gst24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz