Hydraulik

Miejsce pracy: Ks. Ignacego Skorupki 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: doświadczenie w zawodzie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 03.08.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Pożądane doświadczenie w zawodzie 2-lata, pożądane prawo jazdy,kat"B"
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA "TEGAZ-SYSTEM" MIROSŁAWA CZARLIŃSKA
      Adres: Ks. Ignacego Skorupki 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: po
      Osoba do kontaktu: Andrzej Czarliński
      Numer telefonu: 58-562-50-61
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      Dostarczanie towarów z hurtowni do sklepów.
      StPr/22/1185
      wynagrodzenie od od 3 300 do 4 000 PLN

      - wykonywanie czynności opiekuńczych i obsługowych wobec dzieci (pomoc w spożywaniu posiłków, rozbieraniu i ubieraniu dzieci oraz korzystaniu z toalety), - dbanie o lad i porzadek w salach oraz innych pomieszczeniach przedszkolnych, - uczestnictwo w spacerach, wycieczkach i zabawach z dziećmi;
      StPr/22/1181
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      - współpraca przy organizowaniu akcji promocyjnych oraz imprez kulturalno - sportowych organizowanych przez Wydział, - prowadzenie dokumentacji wydziałowej zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną (w tym czuwanie nad sprawnym przepływem korespondencji, sporządzanie zamówień i prowadzenie spraw w elektronicznym obiegu dokumentów, przepisywanie pism, wysyłka krespondencji, kopiowanie dokumentacji);
      StPr/22/1182

      - organizowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych w zakresie artystycznym, - organizacja imprez rozrywkowych i rekreacyjnych;
      StPr/22/1183

      Praca administracyjno biurowa z wypełnianiem i tłumaczeniem dokumentów z języka ukraińskiego i rosyjskiego na język polski. Rekrutacja pracowników z Ukrainy.
      StPr/22/1184
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Udzielanie pomocy i wsparcia dzieciom oraz rodzinom zastępczym, współpraca ze środowiskiem lokalnym w szczególności z ośrodkami pomocy społecznej, sądami i innymi organami pomocniczymi, wszelkie prace biurowe. Szczegółowe informacje zamieszczone na stronie: https://pcprstarogard.mojbip.pl/15.html
      StPr/22/1166
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Praca edukacyjno-wychowawcza z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, w tym grupie zróżnicowanej kulturowo i językowo.
      StPr/22/1164

      Obsługa linii produkcyjnej, pakowanie i sortowanie nóżek, mycie pojemników, pakowanie produktów do skrzynek, prace magazynowe.
      StPr/22/1172
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      wykonywanie mebli kuchennych i biurowych z płyt MDF, pomoc w pracach stolarskich
      StPr/22/1175
      wynagrodzenie od od 3 100 do 4 500 PLN

      - prowadzenie kalendarza wizyt, - kontakt z klientem, - udział w akcjach promocyjnych, - aktywne poszukiwanie klientów, - uczestnictwo w spotkaniach z klientami, - asysta przy układaniu programu detoksu, - pisanie tekstów przygotowywanie prezentacji;
      StPr/22/1151