Nauczyciel przedmiotów zawodowych dla zawodu technik elektryk, elektryk

Miejsce pracy: Ignacego Paderewskiego 11, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć lekcyjnych z przedmiotów zawodowych w zawodzie elektryk (zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzone w grupach)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), elektryczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: konieczne: wykształcenie wyższe inżynierskie elektryk (lub pokrewne), dyplom ukończenia studiów inżynierskich na kierunku zgodnym z nauczanymi zajęciami pożądane: wykształcenie wyższe magister inżynier elektryk (lub pokrewne), dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku zgodnym z nauczanymi zajęciami, przygotowanie pedagogiczne (ukończone studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny)
    Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. MJR. H. DOBRZAŃSKIEGO HUBALA W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
    Adres: Ignacego Paderewskiego 11, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj:
    Osoba do kontaktu: Ireneusz Osowicki
    Numer telefonu: 585625081
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    sprzedaż aktykułów alkoholowych
    StPr/22/1706
    wynagrodzenie od od 3 100 do 3 500 PLN

    Kontrola pobieżna, kontrola osobista, służba w systemie jednozmianowym i wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności z bronią palną przy zwiększonej dyspozycyjności. Szczegółowe informacje na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/areszt-sledczy-w-starogardzie-gdanskim-straznik-dzialu-ochrony%202022-12-05
    StPr/22/1696
    wynagrodzenie od od 4 327 do 4 327 PLN

    Praca biurowa w księgowości
    StPr/22/1693
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 500 PLN

    StPr/22/1694

    Czynności polegające na segregacji, myciu i pakowaniu kurzych łapek.
    StPr/22/1685
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    - organizacja pracy na budowie - zaopatrzenie
    StPr/22/1681
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Prowadzenie eksploatacji, instalacji oraz utrzymanie w stanie sprawności urządzeń i instalacji technicznych, w tym instalacji wodociągowej, kanalizacji, odprowadzenia wody deszczowej.
    StPr/22/1682
    wynagrodzenie od od 4 100 do 4 500 PLN

    StPr/22/1680

    Obsługa platformy sprzedaży: Allegro, Shopee. Obsługa zamówień w programie PrestaShop.Prowadzenie dokumentacji- fakturowanie w programie Subiekt GT.Realizacja zadań operacyjnych.Doradztwo klienta w zakresie posiadanego asortymentu.Obsługa stacjonarnego punktu sprzedaży.
    StPr/22/1676
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

    Prowadzenie zajęć lekcyjnych z przedmiotów zawodowych w zawodzie elektryk (zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzone w grupach)
    StPr/22/1674
    wynagrodzenie od od 3 290 PLN